Najczęściej zadawane pytania

Możesz wybrać jedną z naszych 8 diet w różnych kalorycznościach.

Zamówienie możesz złożyć poprzez nasza stronę internetową lub kontaktując się z nami telefonicznie.

Zamówienie możesz opłacić za pośrednictwem płatności internetowych Dotpay (w tym: BLIK, natychmiastowy przelew bankowy, płatność kartą) lub przelewem tradycyjnym. Możesz również skorzystać z płatności u kierowcy, pierwszego dnia kiedy otrzymasz swoją dietę.

Na dowolny, pamiętaj jednak, że mamy przewidziane rabaty dla stałych klientów. Najbardziej opłaca się wziąć dietę z góry na więcej niż 30 dni, otrzymasz wówczas automatycznie 15% rabatu.

Catering dietetyczny skupia się na kompleksowym żywieniu całodziennym, dlatego nie można zamówić pojedynczego posiłku.

Nasze diety dowozimy od poniedziałku do piątku w specjalnie do tego przystosowanych autochłodniach, co gwarantuje zachowanie ciągu chłodniczego. W ten sposób, stale utrzymana temperatura zapewnia odpowiednią jakość oraz świeżość posiłków.

Realizujemy dostawy codziennie z wyjątkiem soboty. W piątek  dostarczamy 2 zestawy (na sobotę i niedzielę). Poniedziałkowy zestaw dostarczamy w niedzielę.

Dostarczamy posiłki w godzinach wieczornych i nocnych:
Łódź i okolice - 19.00 - 01.00
Województwo Łódzkie - 22.00 - 5.00
Warszawa i okolice - 00.00 - 6.00
Polska - 00.00 - 6.00

Dowozimy do wybranych miejscowości we wszystkich województwach.
W celu sprawdzenia czy Twoja miejscowość znajduje się w naszej strefie
dostaw zachęcamy do skorzystania z panelu zamówienia.

W wyjątkowych sytuacjach, np. ze względu na wyjazd służbowy, zdrowotny, itp. możemy dostawę wstrzymać lub przesunąć na bardziej dogodny termin.

Oczywiście, w tym tym celu możesz zamówić dowolną dietę na trzy dni w niższej cenie. Promocja przysługuje tylko raz.

Aby zamówić dietę testową, przejdź do formularza zamówień na stronie www. W rubryce „wybierz okres diety” zaznacz „testowa”. Można zamówić każdą dietę o dowolnej kaloryczności. Dietę testową można zamówić tylko raz.

Skorzystaj z naszego kalkulatora lub skonsultuj się z naszym dietetykiem

Istnieje możliwość wykluczenia wybranych składników z diety. Wykluczenie jednego składnika kosztuje 3 zł/dzień.

Dietetycy rekomendują, aby jeść posiłki według sugerowanej kolejności. Śniadanie zjedz maksymalnie do godziny po przebudzeniu, kolejne posiłki w regularnych odstępach czasu (co 3-4 godziny), natomiast kolacja powinna być zjedzona maksymalnie na 2-3 godziny przed snem.

Zalecamy spożywanie posiłków z sugerowaną kolejnością. Jeśli jednak chcesz zamienić pomiędzy sobą posiłki, zalecamy by zrobić to tak, aby 70% całodziennej podaży energii zostało spożyte do godzin popołudniowych (około godziny 16:00), a 30% energii w drugiej połowie dnia.

Nie zalecamy szczególnie spożywania obiadu w porze kolacji oraz dań zawierających łatwo przyswajalne węglowodany w godzinach wieczornych (takich jak np. owoce, ciasta, desery).

Na naszych daniach znajdziesz specjalne oznaczenia, które podpowiedzą Ci które posiłki należy podgrzewać. Z zasady nie zalecamy podgrzewać surowych warzyw i owoców.

Posiłki możesz podgrzać bezpośrednio w pudełku w kuchence mikrofalowej. Przed podgrzaniem należy koniecznie ściągnąć folię. Dania podgrzewane na talerzu w mikrofalówce najlepiej przykryć innym talerzem, wtedy zachowują najwięcej walorów smakowych.

Gotowy/a by zamówić dietę? Kliknij

Dzień próbny od 36 zł?

Dokładnie tak! W Pysznej Fabryce możesz zamówić dzień próbny już od 36 zł!
Zainteresowany? kliknij "zamów dietę" :

zamów dietę

zamów dzień próbny